BIURO RACHUNKOWE PROBIZNES
  Biuro jest czynne również w NOCY oraz w SOBOTY 
Logo Probiznes
T  793-902-092   M  poczta@probiznes.eu  

 

Kim jestesmy?

ProBiznes MTB Team to amatorska drużyna kolarska łącząca ludzi, których hobby są rowery MTB i szosowe. Celem teamu jest przede wszystkim dobra zabawa i radość z łączącej nas pasji. Każdy z nas ma swoje życie zawodowe oraz prywatne (jesteśmy mężami, ojcami), zatem czasu wolnego nie ma wiele. Jak najczęściej staramy się wspólnie trenować, by dbać o kondycję fizyczną oraz redukować stresy dnia codziennego.Co robimy?

Stanowimy drużynę, dlatego staramy się jak najczęściej spędzać czas wspólnie na rowerach.
Organizujemy wyjazdy na trasy szosowe (różne okolice Warszawy) lub trasy terenowe (najczęściej Kampinoski Park Narodowy i okolice).

Trening zespołowy zawsze jest okazją do wymiany doświadczeń, pogłębiania wiedzy z zakresu kolarstwa oraz wzajemnej motywacji do działania.

Rywalizację i wolę walki rozbudzają w nas maratony. To właśnie podczas nich sprawdzamy na co nas stać oraz ile mocy jesteśmy w stanie wykrzesać z własnych mięśni. Lubimy wiedzieć, jakie lokaty zajmujemy w stawce, ale najważniejsze jest to, by dać z siebie wszystko i porządnie się zmęczyć. Uśmiech i radość z kolarstwa rozjaśniają nasze nawet najbardziej zabłocone i zmęczone twarze, gdy wjeżdżamy na metę.

Nadal najważniejsza w tym wszystkim jest szaleńcza, dobra zabawa i mega satysfakcja!

Do czego zmierzamy?

Wciąż chcemy rozwijać naszą pasję i starać się być coraz lepszymi kolarzami. Swoje siły będziemy mierzyć wynikami w amatorskich maratonach z cykli: Mazovia MTB Marathon, Lotto Poland Bike Marathon i inne. Złap księgowego! - to nasze hasło, które dodaje nam sił w nogach, gdy uciekamy przed konkurentami w drodze do mety. Mamy nadzieję, że tak, jak w poprzednich, tak i w najbliższym sezonie mocno zagrzeje nas do walki!
Kochasz kolarstwo? Chcesz dołączyć do ProBiznes MTB Team? Skontaktuj się z nami i opowiedz o sobie wysyłając wiadomość na adres: poczta@probiznes.eu
BIURO RACHUNKOWE PROBIZNES
Biuro Rachunkowe PROBIZNES Paweł Pakuła posiada certyfikat Ministra Finansów o numerze 42629.
Wykaz osób posiadających certyfikat księgowy dostępny jest na stronie Ministerstwa Finansów

Biuro Rachunkowe PROBIZNES posiada ubezpieczenie OC